miejsce

Lato 2019 było gorące, a sierpień wyjątkowo słoneczny i upalny. Nic dziwnego, że z taką ulgą goście witali scenerię przyjęcia Oli i Mateusza. Kryształowe krzesła, eksplodujące lawendowo-fioletową feerią barw ogromne aranżacje kwiatowe w szklanych wazonach i mnóstwo srebrnych detali. Cóż za ulga dla wszystkich zmęczonych upałami!

Czystość form, zaskakujący layout sali i totalny koncept kreatywny powodowały, że z przekroczeniem progów zamku goście przenosili się do skrzącej, magicznej krainy. Czyż nie jest to wymarzona sceneria, by zapomnieć o codzienności i dać ponieść się muzyce i emocjom?

backstage

Prawda jest taka, że nie zobaczycie tutaj naszych zdjęć, jak jesteśmy całą ekipą unurzani w robicie po pachy 🙂 Wolimy kilka fotek już na realizacji, gdy po wzięciu prysznica przypominamy już trochę ludzi 😉

coctail

Ale zanim jeszcze goście rozpoczęli ucztę, spędzili uroczą godzinę w ogrodzie, gdzie przy akompaniamencie dźwięków harfy i skrzypiec mogli składać Parze Młodej życzenia oraz zrobić z nimi kilka pamiątkowych ujęć w cieniu starych drzew.

candy & prosecco

Miłość jest słodka! Z takimi pysznościami w candy barze nikt nie mógł się z tym zdaniem nie zgodzić! A bąbelki z wina z pewnością dodają lekkości i pewności na parkiecie. Na tym przyjęciu nie zabrakło ani słodyczy, ani bąbelków!
Wnętrze zamku zyskało jeszcze więcej, gdy tylko zgasły ostatnie promienie słońca. Magiczne kolory dyskretnie rozstawionych lamp czarowały nierealny nastrój. O gości przez cały czas przyjęcia troszczyli się nienagannie kompetentni kelnerzy, a wspaniałą atmosferę relaksu i zabawy budował konferansjer oraz genialni barmani obsługujący dwa specjalnie zbudowane na to przyjęcie bary: wewnętrzny i w ogrodzie.

Goście Pary Młodej mogli podczas odpoczynku w ogrodzie delektować się również lekkim Prosecco serwowanym ze specjalnego vana i podziwiać pięknie oświetlone mury oraz drzewa w kompleksie zamkowym.

Kiedy zdawało się, że już nic piękniejszego tego wieczora goście nie zobaczą, rozpoczął się spektakularny pokaz fajerwerków. Niebo zostało zasłonięte kolorowym gwiezdnym pyłem i magicznymi efektami, jakich trudno szukać nawet na pokazach noworocznych. Ta niespodzianka podniosła energię gości jeszcze wyżej, którzy zaraz po zakończeniu pokazu zapełnili parkiet taneczny.

i żyli długo i szczęśliwie

Kochamy obserwować ten moment przemiany i stawania się. Materializacji marzeń i planów naszych par. Zbiorowego wysiłku i pracy z sercem naszej ślubnej drużyny. Ślub to jeden z tych magicznych momentów w życiu, który można przyrównać do narodzin. Pojawia się coś nowego. I już na zawsze będzie w tym cząstka nas.

Co roku dostarczamy naszym parom rzekę dobrej energii, wsparcia, wyobraźni i umiejętności. To zawsze jest ogromny zaszczyt, kiedy jesteśmy wpuszczani do ich intymnego świata delikatnych marzeń i odkrywanych pragnień. To wielka radość móc dodawać nieco magicznego pyłu od siebie <3

Zdjęcia – Adrian Seliga.

chcesz zlecić nam organizację?

Email: hello@2cytryny.pl

Copyright © 2021 | Wrocław

butikowa agencja eventowa

Email: hello@2cytryny.pl

Copyright © 2021 | Wrocław

butikowa agencja eventowa