Organizacja ślubu i wesela

Wrocław, Opole, Poznań, Zielona Góra, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w Twoich przygotowaniach do ślubu

pn - pt, godz. 10.00 - 17.00

Zosia i Kacper

Zosia to nasza panna młoda jak z okładki VOGUE. Zachwyciła wszystkich fotografów, kiedy razem z Kacprem wybrali się na targi ślubne, aby rozejrzeć się, co w trawie piszczy. Niemal każdy przedstawiał im ofertę nie do odrzucenia :). Zresztą sami widzicie – jest przepiękna! Ale co najważniejsze, tak samo piękna jest jej dusza – niezwykle delikatna, przemiła i wrażliwa. Kalokagatia. 

Tych dwoje naprawdę było w siebie wpatrzonych! Czasami w trakcie przygotowań ślubnych pary tak bardzo skupione są na sprawach organizacyjnych, że na chwilę zapominają o sobie. 

Rozumiem to – przygotowania do ślubu są ekscytujące, ale też bardzo stresujące. Ale Zosia i Kacper to była para, która była ponad tym. Jak oni na siebie patrzyli!

Bardzo miło wspominam tę realizację, również za sprawą rodziny i przyjaciół pary młodej. Przyznam, że ze wzruszeniem i czasem z lekką zazdrością obserwowałam, jaki mają ze sobą kontakt i jak słuchają się nawzajem.  Zarówno podczas przygotowań, jak i w dniu ślubu wszyscy stanęli na wysokości zadania – byli życzliwi, wspierający, uśmiechnięci i wspaniale się bawili!

foto: Unframe

Marzysz o organizacji ślubu i wesela jak z bajki? Jesteś zbyt zajęty, aby zająć się wszystkim osobiście? Wyznajesz zasadę powierzania zadań specjalistom?  A może cenisz sobie pewność, sprawdzone w wielu realizacjach ekipy i przećwiczony wielokrotnie system organizacji?

Jeżeli tak, to ja i mój #teamcytrynowki jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przejdź do zakładki KONTAKT i wypełnij formularz. Odezwę się do Ciebie i ustalimy plan działań! :)

#SPELNIAMMARZENIA