Organizacja ślubu i wesela

Wrocław, Opole, Poznań, Zielona Góra, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w Twoich przygotowaniach do ślubu

pn - pt, godz. 10.00 - 17.00

Ola & Mateusz

Lato 2019 było gorące, a sierpień wyjątkowo słoneczny i upalny. Nic dziwnego, że z taką ulgą goście witali scenerię przyjęcia Oli i Mateusza. Kryształowe krzesła, eksplodujące lawendowo-fioletową feerią barw ogromne aranżacje kwiatowe w szklanych wazonach i mnóstwo srebrnych detali. Cóż za ulga dla wszystkich zmęczonych upałami! Czystość form, zaskakujący layout sali i totalny koncept kreatywny powodowały, że z przekroczeniem progów zamku goście przenosili się do skrzącej, magicznej krainy.

Czyż nie jest to wymarzona sceneria, by zapomnieć o codzienności i dać ponieść się muzyce i emocjom?

Ale zanim jeszcze goście rozpoczęli ucztę, spędzili uroczą godzinę w ogrodzie, gdzie przy akompaniamencie dźwięków harfy i skrzypiec mogli składać Parze Młodej życzenia oraz zrobić z nimi kilka pamiątkowych ujęć w cieniu starych drzew.

Wnętrze zamku zyskało jeszcze więcej, gdy tylko zgasły ostatnie promienie słońca. Magiczne kolory dyskretnie rozstawionych lamp czarowały nierealny nastrój.

O gości przez cały czas przyjęcia troszczyli się nienagannie kompetentni kelnerzy, a wspaniałą atmosferę relaksu i zabawy budował konferansjer oraz genialni barmani obsługujący dwa specjalnie zbudowane na to przyjęcie bary: wewnętrzny i w ogrodzie. 

Goście Pary Młodej mogli podczas odpoczynku w ogrodzie delektować się również lekkim Prosecco serwowanym ze specjalnego vana i podziwiać pięknie oświetlone mury oraz drzewa w kompleksie zamkowym.

Kiedy zdawało się, że już nic piękniejszego tego wieczora goście nie zobaczą, rozpoczął się spektakularny pokaz fajerwerków. Niebo zostało zasłonięte kolorowym gwiezdnym pyłem i magicznymi efektami, jakich trudno szukać nawet na pokazach noworocznych. Ta niespodzianka podniosła energię gości jeszcze wyżej, którzy zaraz po zakończeniu pokazu zapełnili parkiet taneczny.

Miłość jest słodka! Z takimi pysznościami w candy barze nikt nie mógł się z tym zdaniem nie zgodzić! 

A bąbelki z wina z pewnością dodają lekkości i pewności na parkiecie. Na tym przyjęciu nie zabrakło ani słodyczy, ani bąbelków!

Kochamy obserwować ten moment przemiany i stawania się. Materializacji marzeń i planów naszych par. Zbiorowego wysiłku i pracy z sercem naszej ślubnej drużyny. Ślub to jeden z tych magicznych momentów w życiu, który można przyrównać do narodzin. Pojawia się coś nowego. I już na zawsze będzie w tym cząstka nas.

Co roku dostarczamy naszym parom rzekę dobrej energii, wsparcia, wyobraźni i umiejętności. To zawsze jest ogromny zaszczyt, kiedy jesteśmy wpuszczani do ich intymnego świata delikatnych marzeń i odkrywanych pragnień. To wielka radość móc dodawać nieco magicznego pyłu od siebie <3

foto: Adrian Seliga

 
 

Marzysz o organizacji ślubu i wesela jak z bajki? Jesteś zbyt zajęty, aby zająć się wszystkim osobiście? Wyznajesz zasadę powierzania zadań specjalistom?  A może cenisz sobie pewność, sprawdzone w wielu realizacjach ekipy i przećwiczony wielokrotnie system organizacji?

Jeżeli tak, to ja i mój #teamcytrynowki jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przejdź do zakładki KONTAKT i wypełnij formularz. Odezwę się do Ciebie i ustalimy plan działań! :)

#SPELNIAMMARZENIA