Organizacja ślubu i wesela

Wrocław, Opole, Poznań, Zielona Góra, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w Twoich przygotowaniach do ślubu

pn - pt, godz. 10.00 - 17.00

G & A

Organizacja ślubu i wesela w 30 dni? W szczycie sezonu ślubnego? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Klienci zgłosili się do nas dokładnie na miesiąc przed planowaną datą ślubu.  Temat był szybki: albo zaczynamy działać dzisiaj, albo nie zdążymy!

Prace przebiegały błyskawicznie, ale najwięcej czasu poświęciłyśmy na dopracowanie koncepcji kreatywnej. Mając dokładny plan w ręku „wystarczyło” już tylko precyzyjnie i szybko zrealizować wszystkie nasze założenia.

„GOLD & GLAMOUR”- to był nasz cel. Elegancki ślub i przyjęcie weselne z rozmachem. Mała ilość czasu nie mogła przeszkodzić nam w dopracowaniu szczegółów. Wszystko musiało grać ze sobą idealnie!

Sezon ślubny 2019 przyniósł nam tyle wyzwań, że przestałyśmy obawiać się szalonych koncepcji. Same  wręcz prowokowałyśmy trudne realizacje. Nie ułatwiałyśmy życia ani sobie, ani naszym podwykonawcom. W końcu nasi klienci zasługują na realizacje, jakich wcześniej nie było!

Jeżeli mamy przedstawić nasz zamysł bardzo obrazowo, to można nasze działania porównać do wrzucenia granatu :) Totalnie odwróciłyśmy wszystko, co tej pory było robione na sali. Nic nie było na swoim zwyczajowym miejscu, ale dzięki temu sala zmieniła się nie do poznania! 

A Para Młoda niczym Król i Królowa zostali wyeksponowani tak, aby podkreślić, że jest to  ICH dzień oraz dać im dogodny widok na wszystkich gości, parkiet i scenę. Elegancki, długi biały dywan był niczym cat-walk, którym przeparadowali wśród zebranych i zostali powitani owacjami na stojąco.

Ślub i przyjęcie przebiegały w ściśle zaprojektowanych do tego strefach. Najpierw ślub w ogrodzie: goście zebrali się w specjalnie do tego celu zbudowanym namiocie, aby po mszy ślubnej przejść do prywatnej strefy VIP chill-out, gdzie czekał na nich koktajl i przy delikatnej muzyce mogli złożyć Parze Młodej życzenia. Po życzeniach zebrani goście mieli okazję na kilka ujęć z Młodymi w trakcie zaplanowanej sesji foto i filmowej.

Tak jak na wszystkich naszych tegorocznych ślubach, tak i tutaj przygotowane zostało specjalnie zaprojektowane oświetlenie sali i otoczenia, dopasowane do koncepcji kreatywnej. A mimo napiętego kalendarza udało nam się powielić logo Młodej Pary dosłownie na każdym elemencie dekoracyjnym: zaczynając od menu, winietek i nr stołów, a na ciasteczkach i parkiecie tanecznym kończąc.

W takich momentach jak ten, widzę najlepiej, jak ważne i wspaniałe są moje relacje z podwykonawcami. Nad tym weselem pracowało kilkadziesiąt osób, które dały z siebie więcej, niż mogłabym wymagać! W szczycie sezonu ślubnego jest ciężko, ponieważ pracujemy 7 dni w tygodniu, po kilkanaście godzin dziennie i to są chwile, kiedy czuję ogromne wsparcie całej mojej branżowej społeczności! Bardzo jestem wdzięczna wszystkim ludziom, którzy pomagają mi spełniać marzenia moich klientów. 

Nieważne kiedy dzwonię, ale wystarcza jeden mój telefon, abym od wielu osób usłyszała krótkie: „TAK Jola, oczywiście że Ci pomogę!”

Mam dokoła naprawdę wielu sprawdzonych ludzi, którzy są w czołówce swoich specjalizacji i będąc rozchwytywanymi artystami zawsze z radością angażują się w moje projekty. I w takiej sytuacji naprawdę nie pozostaje mi nic innego, jak przyznać, że mam szczęście do ludzi <3

foto: Adrian Seliga

Marzysz o organizacji ślubu i wesela jak z bajki? Jesteś zbyt zajęty, aby zająć się wszystkim osobiście? Wyznajesz zasadę powierzania zadań specjalistom? A może cenisz sobie pewność, sprawdzone w wielu realizacjach ekipy i przećwiczony wielokrotnie system organizacji?

Jeżeli tak, to ja i mój #teamcytrynowki jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przejdź do zakładki KONTAKT i wypełnij formularz. Odezwę się do Ciebie i ustalimy plan działań! :)

#SPELNIAMMARZENIA