Organizacja ślubu i wesela

Wrocław, Opole, Poznań, Zielona Góra, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w Twoich przygotowaniach do ślubu

pn - pt, godz. 10.00 - 17.00

Nasze Realizacje

Każdy ślub i każda para to inna historia. Po tylu latach w tej branży wciąż nie mogę się nadziwić, jak to możliwe, że miłość występuje w tylu odcieniach i emocjach.

Moim zadaniem jest zlokalizować, złapać i przerobić te emocje na najpiękniejsze możliwe doświadczenie: dzień ślubu i wesela.

Klient dostaje finalnie wspaniałe przeżycie i może zagłębić się w doświadczanie tego dnia bez obaw, że powinien czymś się zająć, czy czegoś pilnować. ​

Organizacja tak specyficznego eventu, jakim jest ślub i wesele to wiele przenikających się poziomów: kreacja, logistyka, zarządzanie, finanse i psychologia. 

Cieszę się, że spotykam na swojej drodze pary, które decydują się zaufać mojemu doświadczeniu, a także że spotykam ludzi i firmy, które z kolei ja mogę obdarzyć zaufaniem w trakcie pracy nad realizacją marzeń moich klientów.

Zapraszam do obejrzenia efektów pracy mojej oraz mojego teamu. Oto niektóre nasze realizacje.

Marzysz o organizacji ślubu i wesela jak z bajki? Jesteś zbyt zajęty, aby zająć się wszystkim osobiście? Wyznajesz zasadę powierzania zadań specjalistom?  A może cenisz sobie pewność, sprawdzone w wielu realizacjach ekipy i przećwiczony wielokrotnie system organizacji?

Jeżeli tak, to ja i mój #teamcytrynowki jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przejdź do zakładki KONTAKT i wypełnij formularz. Odezwę się do Ciebie i ustalimy plan działań! :)

#SPELNIAMMARZENIA