Organizacja ślubu i wesela

Wrocław, Opole, Poznań, Zielona Góra, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w Twoich przygotowaniach do ślubu

pn - pt, godz. 10.00 - 17.00

BIO

W branży ślubnej jestem od 2006 roku – wtedy założyłam agencję 2 CYTRYNY i zrealizowałam pierwsze ślubne zlecenia. W branży eventowej jestem już od 2004 roku i do dzisiaj łączę z powodzeniem oba obszary tak, aby organizować wyjątkowe śluby i wesela dla klientów mojej agencji.

W tym czasie pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem i nad brzegiem morza.

Po dwóch latach jako pierwsza agencja ślubna w Polsce rozszerzyłam ofertę o organizację ślubów za granicą i „moje pary” mogły wypowiadać słowa przysięgi w najbardziej romantycznych okolicznościach, w różnych krajach świata: w Grecji, na Cyprze, we Włoszech, w Tajlandii czy na Bali.

Wcześniejsze doświadczenia w organizacji i koordynacji szkoleń i dużych, tematycznych konferencji zaowocowały wieloma realizacjami imprez promocyjnych i motywacyjnych dla firm.

Przyszedł taki moment, kiedy poczułam, że mojego doświadczenia wystarczy na to, aby zacząć dzielić się nim ze wszystkimi, którzy planują start w zawodzie konsultanta ślubnego. Popularność szkolenia dla konsultantów przerosła moje oczekiwania, a ja mogę z dumą powiedzieć, że ponad dwieście osób zdobywało u mnie pierwsze szlify.

Największym zaskoczeniem stała się dla mnie funkcja motywująca szkolenia, która objawiła się w zupełnie nieplanowany sposób. Moja fascynacja rozwojem osobistym, odkrywaniem swoich silnych stron, planowaniem i metodyczną realizacją celów, stała się ogromną inspiracją dla wielu osób. Dziękuję wszystkim, którzy mi to uświadomili i mam nadzieję, że zasiane ziarno dobrze wyrosło.

Od kilku lat szkolenia prowadzę pod marką WeddingSisters, gdzie połączyłam swoje siły z Katarzyną I. Syrówką, pierwszą polską konsultantką ślubną. Kasia jako pierwsza w kraju założyła agencję ślubną (był to rok 2000) i przez długi czas działała na rynku jako jedyna. Mogę z dumą powiedzieć, że moja wspólniczka ma na koncie spektakularne realizacje i wspaniale prowadzi szkolenia dzieląc się swoim unikalnym doświadczeniem, jednocześnie mocno motywując naszych kursantów. Jest też pomysłodawczynią założenia Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych i przez wiele lat z powodzeniem pełniła funkcję prezesa.

Po 7 intensywnych latach moje zawodowe tory skręciły na jakiś czas w inną stronę, aby wprowadzić razem z moim mężem na rynek firmę zajmującą się systemami i oświetleniem LED (w czym pomogły mi moje dawne doświadczenia w branży oświetleniowej). Niewykluczone zatem, że światło w Twoim domu, to częściowo moja sprawka :).

Nadal pełnię funkcję dyrektora zarządzającego w naszej rodzinnej firmie i mam wpływ na kluczowe dziedziny jej działania. Dzięki temu mogę wykorzystywać w zarządzaniu ślubnymi i prywatnymi projektami umiejętności zdobyte w innych obszarach: sprzedaży, negocjacji, zarządzaniu pracownikami, ofertowaniem, realizacją inwestycji.

Przez ostatnie 12 lat branża ślubna bardzo się zmieniła i ewoluowała – na korzyść młodych par i firm oferujących usługi ślubne. Zrobiło się profesjonalniej i piękniej.

Cieszę się, że praca konsultantów ślubnych, w tym i moja, przyczyniła się do pozytywnego przeobrażenia ślubnego krajobrazu w Polsce. Jestem dumna, że miałam swój wkład w rozwój Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych – przez wiele lat, od pierwszych chwil jego powstania, zajmowałam się Public Relations pełniąc rolę PR managera i rzecznika prasowego.

Specjalizacją mojej agencji są eleganckie i oryginalne przyjęcia:

  • śluby i wesela – w pięknych i nieznanych miejscach oraz w plenerze, z przemyślanym tematem wiodącym,
  • prywatne przyjęcia (rocznice, urodziny, spotkania rodzinne, imprezy tematyczne).

Zapraszam Cię do zakładki O AGENCJI aby dowiedzieć się więcej o tym, jaka jest nasza historia i jak wygląda współpraca z agencją przy organizacji ślubu i wesela.

Zajrzyj również na podstronę OFERTA aby sprawdzić, w jakich elementach ślubnych przygotowań zechcesz uzyskać naszą pomoc.

I oczywiście zapraszam do KONTAKTU bo trzeba zrobić ten pierwszy krok.

A jeżeli jesteś tutaj, bo marzysz o pracy konsultanta ślubnego, czy event managera, zajrzyj do SZKOLEŃ, możliwe, że znajdziesz coś dla siebie :).

Będzie mi niezmiernie miło powitać Cię w gronie zadowolonych klientów agencji 2 CYTRYNY.

Jolanta Krukowska
właścicielka