Zapraszamy na spotkanie „Ślub od Kuchni”

Druga edycja Ślubu od Kuchni

Już czerwca 2010 roku we wrocławskiej Restauracji Teatralnej na Placu Teatralnym 4 odbędzie się druga edycja cyklicznych spotkań „Ślub od Kuchni”. Po sukcesie pierwszej edycji organizatorzy postanowili wyjść jeszcze bardziej naprzeciw oczekiwaniom uczestników rozbudowując cały program imprezy.

Już w ostatni czwartek, 24 czerwca między godziną 18.00 a 20.00 każdy, kto wcześniej zarejestruje się e-mail-owo będzie mógł indywidualnie porozmawiać z 14 specjalistami od tematyki ślubnej.

Wśród wielu konsultantów znajdą się: florystka- Katarzyna Nawrot, która doradzi w doborze kwiatowych dekoracji, brafiterka- Agnieszka Socha zajmująca się profesjonalnie doborem bielizny ślubnej, fotograf- Krzysztof Citak, który zdradzi jak dobrze prezentować się przed obiektywem oraz agencja weddingowa 2Cytryny, która opowie szczegółowo o organizacji i stylizacji ceremonii ślubnych.

Organizatorzy również zadbali o sprowadzanie specjalistów, którzy doradzą i pokażą jak zadbać o swoje ciało (Marta Tymosiewicz-Fitness Studio, Niebieskie Migdały-Nastrojowa Kosmetyka) oraz zaprezentują najnowsze trendy w makijażu oraz fryzjerstwie (Studio Lima, Roma Szafranek-wizażystka).

Całe spotkanie zakończy Wielka Loteria „Ślubu od Kuchni”, w której główną nagrodę jest lot szybowcem, który ufundowała „Prezentokracja”.

Organizatorami eventu są Pracownia „Makijaż od Kuchni” oraz Agencja PR Avando.

Aby wziąć udział w konsultacjach należy wysłać swoje zgłoszenie na slub@makijazodkuchni.pl.
ŚLUB OD KUCHNI,

24 czerwca 2010, godz. 18:00

Restauracja Teatralna,

Plac Teatralny 4, Wrocław

wstęp: 8 zł