Szkolenie Organizacja Ślubów Za Granicą

Już w terminie 1-2 grudnia 2012 r. (sobota i niedziela) odbędzie się we Wrocławiu szkolenie ORGANIZACJA ŚLUBÓW ZA GRANICĄ.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która prowadzi szkolenie o takiej tematyce. Plan szkolenia został przygotowany na podstawie naszych kilkuletnich doświadczeń w organizacji ślubów za granicą, zatem przekazywana wiedza to praktyczne informacje, w jaki sposób można wprowadzić do swojej oferty usługę organizacji ślubów za granicą.

Szkolenie przeznaczone jest dla:

  • agencji ślubnych, które już organizują śluby w Polsce,
  • agentów turystycznych i touroperatorów, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o organizację ślubów za granicą,
  • osób, które planują rozpoczęcie działalności w branży organizacji ślubów i chcą posiadać szeroką ofertę skierowaną do różnych klientów.

Pamiętaj! Aby wprowadzić taką usługę do swojej oferty, nie musisz być touroperatorem, ani agentem turystycznym. Nie musisz także wysyłać z każdą parą osobistego opiekuna z Polski. O wszystkich szczegółach dowiesz się na naszym szkoleniu.

Organizujemy również szkolenia zamknięte dedykowane konkretnym firmom. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą pomocą we wprowadzeniu takiej usługi, skontaktuj się z nami.

Koszt uczestnictwa jednej osoby w szkoleniu otwartym to 1700zł. Szczegółowe informacje i karty zgłoszeniowe: szkolenia@2cytryny.pl

Szczegółowy plan szkolenia: KLIKNIJ