Ślub za granicą – najczestsze wątpliwości klientów

By 2011/01/182cytryny

Ślub za granicą.

Agencja ślubna 2Cytryny, jako jedna z nielicznych w Polsce, oferuje usługę zorganizowania ślubu za granicami naszego kraju. Czym różni się ona od ofert innych agencji? Nasza propozycja jest kompleksowa, to znaczy, że zwracając się do nas nie będziecie musieli sami martwic się żadnymi szczegółami dotyczącymi wyjazdu czy samej uroczystości. Ponadto na miejscu zajmie się Wami nasza konsultantka – Polka, która na stałe mieszka w danym kraju.

Ślub za granicą to dla niektórych marzenie życia, dla innych – sposób na uniknięcie tradycyjnego, ślubnego scenariusza. I jedni i drudzy często zastanawiają się czy na taki wyjazd mogą sobie pozwolić? Przedstawiamy najczęstsze obawy Narzeczonych.

  • Czy ślub zawarty za granicą będzie ważny w Polsce?

Oczywiście! Nasze konsultantki zadbają o to by tuż po ślubie otrzymali Państwo akt zawarcia małżeństwa, z którym potem udacie się do polskiego USC gdzie zarejestrujecie zawarcie związku.

  • Czy ślub na Cyprze możemy zawrzeć w Kościele, czy w grę wchodzi tylko ślub cywilny?

Forma zawartego związku zależy tylko i wyłącznie od życzenia Nowożeńców – na Cyprze mamy wspaniałego księdza, który zna już trochę polskie obyczaje ślubne i wie co nieco o naszym tradycyjnym obrządku. Młode Pary mogą więc liczyć na miłe przyjęcie i uroczystość, która nie będzie się za bardzo różniła od tej organizowanej w Polsce. Pamiętajmy jednak, że na Cyprze nie ma możliwości zawarcia związku konkordatowego! We Włoszech natomiast ślub prowadzi ksiądz z Polski i całość mszy również jest przeprowadzona w języku polskim.

  • Czy po przylocie możemy liczyć na czyjeś wsparcie i pomoc? Czy osoby z obsługi naszego wesela będą znały język polski?

Od samego przylotu zaopiekuje się Wami nasza konsultantka ślubna – Polka, która na stałe rezyduje w danym miejscu. Zna ona świetnie język i obyczaje kraju, do którego się wybieracie. Pomoże Wam dopełnić wszystkich ślubnych formalności, wysłucha waszych próśb i postara się spełnić Wasze marzenia tak, by dzień ślubu i cały pobyt były niezapomniane.

  • I najważniejsze – ile to kosztuje?

Ślub za granicą nie jest propozycją tylko dla wybranych (tzn. posiadających gruby portfel). Ostateczna cena zależy tutaj od wielu czynników, m.in. od klasy hotelu, który wybierzecie, terminu czy miejsca gdzie chcecie zawrzeć związek (plaża, kościół itp.). Na większe koszty musicie nastawić się, jeżeli zapraszacie wielu gości. Wyjazd narzeczonych z małą grupą znajomych to koszt od kilkunastu tysięcy złotych za kilkudniowy wyjazd ślubny.

Chcecie wiedzieć więcej? Po szczegółową wycenę zapraszamy do bezpośredniego kontaktu http://www.2cytryny.pl/kontakt-z-agencja/

Chcecie zobaczyć jak wygląda obsługa na miejscu? Obejrzyjcie reportaż Dzień Dobry TVN z naszą konsultantką w roli głównej.

http://www.2cytryny.pl/press-room/2cytryny-w-mediach/

Zapraszamy również do oglądania galerii ślubnych.