Bardzo popularnym tematem w ostatnich dniach na wszystkich ślubnych stronach i blogach, był ślub w czasie świąt Bożego Narodzenia. Nam jednak ten pomysł nie wydaje się już oryginalny. My proponujemy Wam ślub i wesele w Sylwestra! Na takie rozwiązanie zdecydowała się jedna z naszych par – okazało się to być świetnym rozwiązaniem i sposobem na nietypowe rozpoczęcie Nowego Roku.

Jeżeli Wasze wesele może mieć imprezowy i nieformalny charakter polecamy połączenie zabawy sylwestrowej z weselem. Strój Panny Młodej może być wówczas bardziej nietradycyjny – wskazana jest duża ilość cekinów.

Podobno wybór miejsca, gdzie spędzimy sylwestra jest jednym z najmniej lubianych, grudniowych obowiązków – gwarantujemy Wam, że pozbawiając takiego dylematu Waszych Gości zyskacie ich wdzięczność. Wasze wesele będzie tez niepowtarzalną okazją do spotkania się znajomych, którzy często, w Sylwestrową noc nie mieli by takiej okazji.

My, wraz z naszą Młodą Parą sylwestrowe wesele organizujemy w górach – będzie więc kulig, ognisko i grzane wino. No i Panna Młoda będzie miała pretekst by szybko przebrać się w wygodniejsze buty;)

A teraz kilka inspiracji.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2011 Roku!!