Serialowe śluby cz.II

By 2011/08/082cytryny

O ślubach w serialach ciąg dalszy…  Tym razem zajmiemy się naszymi rodzimymi serialami, by udowodnić,  że powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie” jest prawdą absolutną.

Choć wielkimi fankami polskich seriali nie jesteśmy, udało nam się bez problemu znaleźć śluby godne Państwa i naszej uwagi. Serial, który zawrócił w głowie prawie całemu społeczeństwu – Usta Usta – pokazał bowiem ślub niejednej pary.

Śliczna Julia i romantyczny Adam ślub wzieli w zimowej scenerii. Nie obyło się oczywiście bez niespodzianek. Niewiele brakowało, a na ślubie zabrakło by samego Adama. Wcale nie łatwiej miała Julia, której rodzice (z którymi kontaktu nie miała od bardzo dawna) niespodziewanie pojawili się przed uroczystością, a ojciec chciał poprowadzić ją do ołtarza. Pokonawszy te wszystkie przeciwności losu przyrzekli sobie miłość i wierność, a następnie udali się do domu przyjaciół na przyjęcie weselne. Tam niezapomniany toast wzniósł świadek, opowiadając kompromitujące historie z życia Pary Młodej. Z tego ślubu na pewno warto zapamiętać piękną, krótką sukienkę ślubną Julki.

Niezapomnianą uroczystością był także ślub Leny i Piotrka. Pobrali się oni w Chorwacji, wśród najbliższych przyjaciół i bajecznych widoków. Założę się, że oglądając ten odcinek, co drugi telewidz pomyślał o organizacji swojego ślubu za granicą. Nic straconego drodzy Państwo! Nawet, jeżeli jesteście już po ślubie, można w egzotycznym kraju dokonać odnowienia przysięgi małżeńskiej.

Kto był wiernym fanem serialu ten wie, że niestety żadna małżeńska para nie zakończyła sezonu happy endem, lecz śluby ich z pewnością pozostaną niezapomniane.